Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Zakochani w Legnicy już we wtorek

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami! Z tej okazji we wtorek, 13 lutego, na Placu Słowiańskim atmosferę romantycznego dnia będzie można poczuć za sprawą wydarzenia „Zakochani w Legnicy”.

© Materiały prasowe / LCK

W godzinach od 15.00 do 18.00 będzie wiele różnorodnych, ciekawych atrakcji – dla par i nie tylko!

Głównym punktem wydarzenia będą występy artystyczne rozgrzewające wszystkich bawiących się na Placu Słowiańskim przez cały czas trwania wydarzenia. Na scenie wystąpią reprezentanci Młodzieżowego Centrum Kultury, doskonale znani z regularnego ubarwiania swoimi talentami przeróżnych miejskich imprez, takich jak chociażby Święto Legnicy czy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

O dobre humory zadba natomiast Kabaret ANTYPESEL działający przy Legnickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, znany wcześniej jako Kabaret Idylla, który – celebrując walentynkowy nastrój – przedstawi „Kilka piosenek o miłości”. Utwory wykonają Halina Białas oraz Andrzej Zborowski.

W muzyczną podróż „Zakochanych w Legnicy” zaprosi także Anna Sobkowicz – laureatka licznych konkursów i festiwali piosenki o różnej tematyce, na szczeblach ogólnopolskich i międzynarodowych. Ta młoda, zdolna wokalistka pochwalić się może również uczestnictwem w programie „Szansa na Sukces. Opole 2022”, gdzie zdobyła I wyróżnienie, śpiewając utwór z musicalu „Metro”.

Gorące serca jeszcze bardziej będą mogły rozgrzać się podczas potańcówki na świeżym powietrzu, a także posilić ciepłymi napojami i smacznymi przekąskami w strefie cateringu. Miłym akcentem z pewnością będzie też pamiątka z imprezy – selfie wykonane w specjalnej fotoramce dla zakochanych czy efektowne nagranie z fotobudki 360°. Ciekawym akcentem będzie też rozpostarty nad Placem Słowiańskim łańcuch serc, na którym wypiszemy inicjały lub imiona kochanych przez nas osób.

"Ubierzmy się ciepło, zaprośmy swoją drugą połówkę, poinformujmy znajomych oraz sąsiadów i spotkajmy się w ten wyjątkowy wieczór na Placu Słowiańskim" - zachęca Anna Lemanowicz z Legnickiego Centrum Kultury.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.