Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Marta Bilejczyk-Suchecka nowym dyrektorem Legnickiego Centrum Kultury

We wtorek powołanie na stanowisko dyrektora Legnickiego Centrum Kultury odebrała Pani Marta Bilejczyk-Suchecka.

© Materiały prasowe / LCK / Małgorzata Hadam-Banaszkiewicz

Nowa dyrektor jest z wykształcenia politologiem, jest też certyfikowanym konsultantem ds. planowania strategii rozwoju lokalnego dla instytucji kultury, ukończyła również podyplomowe studia z pozyskiwania eurofunduszy.

W Legnickim Centrum Kultury pracuje od 14 lat, m.in. z powodzeniem pozyskując dla instytucji środki zewnętrzne, a także tworząc partnerstwa biznesowe. Koordynowała wiele projektów międzynarodowych, biegle włada językiem angielskim, posługuje się również językiem hiszpańskim i włoskim.

Funkcję zastępcy dyrektora Legnickiego Centrum Kultury sprawowała przez ostatnie 3 lata. Prywatnie jest mamą siedmioletniego Leona, a jedną z jej pasji jest żeglarstwo.

Nowa Pani dyrektor rozpoczęła urzędowanie 1 czerwca 2022 r.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Cichy wielbiciel
Cichy wielbiciel10 listopada 2023 o 09:57
Pani Marta jest ładna. Zakochać się można :)
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.