Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

32. Legnicki Finał WOŚP

Zapraszamy na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Legnicy, który odbędzie się w Akademii Rycerskiej w niedzielę, 28 stycznia. Cel nadchodzącego Finału to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

© Materiały prasowe

Zaczynamy już o godzinie 15.00. W trakcie wydarzenia w Sali Maneżowej zaprezentują się wykonawcy z Młodzieżowego Centrum Kultury w Legnicy, a także przedstawiciele Centrum Seniora, Zespół Pieśni i Tańca "Legnica" i grupy reprezentujące Szkołę Tańca Diamond Dance Studio. Główną gwiazdą imprezy będzie natomiast Ewelina Lisowska. O godzinie 20 wspólne świętowanie zakończy tradycyjne Światełko do Nieba.

Oprócz części artystycznej w trakcie 32. Finału odbędą się warsztaty "Las w słoiku" prowadzone przez Flowers Ctrl, "Samopomoc psychiczna" z Fundacją Raduga oraz "Dzieciaki zdobią drewniane serduszka" z Fundacją Aktywni-Kreatywni, a także warsztaty malowania twarzy, kolorowanek oraz tworzenia warkoczyków. Jak co roku zagrają z nami też między innymi Collegium Witelona, Dr. OKO, Koło Gospodyń Wiejskich, SANEPID, Legnickie Morsy, Rycerskie Bractwo Ziemi Legnickiej oraz Gabinet Ortopodologii Medicor.

W trakcie Finału na żywo prowadzone będą aukcje, podczas których wylicytować będzie można wiele atrakcyjnych przedmiotów. Nadal serdecznie zachęcamy też do dzielenia się przedmiotami bądź usługami, które trafią na licytacje ze sceny lub na licytacje w serwisie Allegro. Przedmioty można przynosić do Legnickiego Centrum Kultury (ul. Chojnowska 2, pokój nr 123), zachęcamy także do kontaktu mailowego (kinga.kruczek@lck.art.pl) lub telefonicznego (501 651 835) w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Jednocześnie informujemy, że ruszyły nasze aukcje internetowe w serwisie Allegro, śledzić je można pod następującym adresem: https://allegro.pl/uzytkownik/lckart

To oczywiście nie wszystko, ponieważ stale napływają do nas kolejne przedmioty i usługi (za które Darczyńcom pięknie dziękujemy!), liczba aukcji będzie stale rosnąć.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.