Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Nowy singiel Patrycji Kamoli z Legnicy jest już dostępny w sieci

W labiryncie - nowy singiel legniczanki Patrycji Kamoli jest już dostępny w sieci. Posłuchaj go u nas!

© Materiały prasowe

Człowiek i jego umysł jest niezgłębioną tajemnicą. Często to prawdziwy labirynt, w którym mogą kryć się kolejne, nieuświadamiane przez nas tajemnice i sekrety, które kiedyś tam ukryliśmy.

"Podobnie jest w przypadku bohaterki mojego najnowszego teledysku" - mówi Patrycja Kamola wokalistka i kompozytorka. "Kobieta nie ma pojęcia, jak znalazła się w miejscu gdzie jedyną rzeczą, która jej przyświeca, jest chęć niesienia pomocy innym ludziom. Czy to sen czy jawa i czy w meandrach jej pamięci kryje się rozwiązanie tych wszystkich zagadek?" - dodaje.

"Opuszczeni w związkach, samotni w sieci, czy zwyczajnie – ludzie próbujący znaleźć sposób na miłość… tacy bohaterowie i ich historie wzruszają mnie i inspirują. Oto przedstawiam Państwu mój nowy singiel "W labiryncie" wraz z teledyskiem opowiadającym o samotności, która może dotknąć każdego.  Samotność ta, w przypadku mojej bohaterki, przeradza się w sztukę niesienia dobra jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki" - dodaje Patrycja Kamola.

 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Ewa
Ewa24 maja 2023 o 21:29
Świetny utwór, gratulacje!
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.