Nowy singiel Patrycji Kamoli z Legnicy jest już dostępny w sieci
W labiryncie - nowy singiel legniczanki Patrycji Kamoli jest już dostępny w sieci. Posłuchaj go u nas!
Człowiek i jego umysł jest niezgłębioną tajemnicą. Często to prawdziwy labirynt, w którym mogą kryć się kolejne, nieuświadamiane przez nas tajemnice i sekrety, które kiedyś tam ukryliśmy.
"Podobnie jest w przypadku bohaterki mojego najnowszego teledysku" - mówi Patrycja Kamola wokalistka i kompozytorka. "Kobieta nie ma pojęcia, jak znalazła się w miejscu gdzie jedyną rzeczą, która jej przyświeca, jest chęć niesienia pomocy innym ludziom. Czy to sen czy jawa i czy w meandrach jej pamięci kryje się rozwiązanie tych wszystkich zagadek?" - dodaje.
"Opuszczeni w związkach, samotni w sieci, czy zwyczajnie – ludzie próbujący znaleźć sposób na miłość… tacy bohaterowie i ich historie wzruszają mnie i inspirują. Oto przedstawiam Państwu mój nowy singiel "W labiryncie" wraz z teledyskiem opowiadającym o samotności, która może dotknąć każdego. Samotność ta, w przypadku mojej bohaterki, przeradza się w sztukę niesienia dobra jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki" - dodaje Patrycja Kamola.
Komentarze (1)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
legnica24h.pl
