Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

(FOTO) Neurolog z WSS w Legnicy ze złotem i brązem halowych mistrzostw świata

Małgorzata Gąsowska-Stępniak - neurolog z legnickiego szpitala - zdobyła brązowy medal w biegu na 200 metrów i złoty medal w sztafecie 4x200 m podczas 9. Halowych Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce Masters w Toruniu.

© Materiały prasowe / Facebook / WSS w Legnicy

Lekarz oddziału neurologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy, zdobyła w piątek brązowy medal w 9. Halowych Mistrzostwach Świata w Lekkiej Atletyce Masters na dystansie 200 m oraz wspólnie z Renatą Szykulską, Alicją Mielczarek i Katarzyną Krysztosiak wybiegała rekord Polski i mistrzostwo świata w sztafecie 4x200 m.

Jej mama przed nią wywalczyła srebrny medal w kategorii K75 na 200 m.

Gąsowska-Stępniak do Legnicy przeprowadziła się z Wrocławia po ślubie.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Mama
Mama11 kwietnia 2023 o 21:46
Nie.Gosia zdobyła 1 medal brązowy na 60m. i 3 złote medaletj. 1medal złoty na 200m. i 2 złote medale w dwóch sztafetach 4 × 200m.Rratulacje Wielkie.
Lubię to! 0
Mama.
Mama.11 kwietnia 2023 o 21:29
Moja Gosia zdobyła 2 złote medalem Jeden za sztafetę 4 × 200m. I drugi złoty medal też za sztafetę 4 ×200m. w miksie tj 2 kobiety i dwóch mężczyzn.Emocji było co niemiara.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.