Logo Legnica24h.pl
Reklama

Po wypadku zablokowana autostrada A4 w stronę Legnicy

Po zderzeniu trzech aut osobowych zablokowana jest autostrada A4 w stronę Legnicy. W wypadku ranne zostały dwie osoby. Trasa jest zablokowana przynajmniej na trzy godziny - podała GDDKiA.

© Materiały prasowe / PAP / Darek Delmanowicz

Dyżurny dolnośląskiego oddziału GDDKiA poinformował w piątek, że na autostradzie A4 w stronę Legnicy pomiędzy węzłami Mikołajowice a Wądroże Wielkie zderzyły się trzy auta osobowe.

"W wypadku ucierpiały dwie osoby. Trasa jest zablokowana przynajmniej na trzy godziny" - powiedział dyżurny.(PAP)

Roman Skiba

ros/ jann/

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Arkadiusz
Arkadiusz2 kwietnia o 09:16
Osobę, która ucierpiała w tym wypadku lub jej rodzinę proszę o kontakt. Przekażę przydatne w sprawie informacje - 609515300
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.