Logo Legnica24h.pl
Reklama
allatonce.pl - sklep internetowy

Tajemnica jest Kobietą?

Czy „Tajemnicą jest kobietą” dowiecie się już 11 marca o godzinie 18:00 w siedzibie Legnickiej Biblioteki Publicznej, przy ulicy Piastowskiej 22 w Legnicy.

© Materia??y prasowe

Specjalnie dla pań z okazji ich święta zaprezentuje się wraz z zespołem Patrycja Kamola, która wykona muzyczne interpretacje swoich wierszy wydanych w jej autorskim Tomiku Wierszy JESTEM.

W czasie tego niezwykłego wieczoru, koncertowi Patrycji towarzyszyć będą wybrane wiersze Krystyny Zajko-Minkiewicz - pasjonatki teatru, pisarki i poetki, która w 2013 roku wydała swój poetycki tryptyk Kochaj wiersze. Wstęp wolny.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.