Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Dolnośląskie. Protesty rolnicze na niemal wszystkich głównych trasach w regionie

Protesty rolnicze odbywają się w piątek na niemal wszystkich głównych trasach w woj. dolnośląskim. W niektórych miejscach kolumny protestujących składają się nawet z 200 rolniczych pojazdów.

© Materiały prasowe / PAP / Marcin Bielecki

Według informacji przekazanych PAP przez dyżurnego wrocławskiego oddziału GDDKiA, spore utrudnienia są m.in. na drodze krajowej nr 94 pomiędzy Juszczynem a Wrocławiem. Pojazdy rolnicze jadą tam w kierunku Wrocławia.

Podobnie sytuacja wygląda na drodze krajowej nr 5 pomiędzy Bolkowem a Sadami Górnymi. Ciągniki rolnicze jeżdżą tam miedzy pierwszym i drugim rondem w okolicach węzła Bolków na trasie S3. Na drodze krajowej nr 5 blokowany jest też fragment trasy w okolicach Dobromierza.

Kolumna ciągników spowalnia również ruch na autostradzie A4 w kierunku Zgorzelca w okolicach węzła Krzywa.

Ponad 60 cięgników blokuje drogę krajową nr 15 w Miliczu; 200 pojazdów jedzie w kolumnie na drodze krajowej nr 5 w Trzebnicy.

Blokowane są też drogi krajowe nr 8 – od Kobierzyc do Jordanowa; nr 35 w Tyńcu Małym czy nr 30 między Zgorzelcem a Nową Karczmą.(PAP)

Piotr Doczekalski

pdo/ mark/

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.