Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Wirtualny dzień otwartych drzwi 2021 w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Zapraszamy na wirtualny dzień otwartych drzwi, który rozpocznie się 13 kwietnia 2021 roku – zachęca Mirosław Szczypiorski, rzecznik prasowy PWSZ.

© Paweł Sasiela

Wejście na wirtualny dzień otwartych drzwi będzie możliwe poprzez stronę internetową uczelni – www.pwsz.legnica.edu.pl.

Każdy będzie mógł przejść w wirtualnym spacerze po kampusie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Zwiedzić sale wykładowe, ćwiczeniowe, pracownie i laboratoria oraz zobaczyć, jak wykorzystywana jest uczelniana baza. Można będzie także szczegółowo zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2021/2022 i zasadami rekrutacji na studia.

Wybór legnickiej uczelni, pozwoli przyszłym studentom zrealizować zaplanowane aspiracje. Bogaty wachlarz, atrakcyjnych kierunków studiów I stopnia – licencjackich i inżynierskich, studiów II stopnia – magisterskich, jednolitych studiów magisterskich, kursów i szkoleń, nowoczesne zaplecze dydaktyczne, a także współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami, w których studenci mogą odbywać praktyki zawodowe, zagwarantują studia nie tylko efektywne, ale i prowadzone w akademickiej formie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.