Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Spotkanie autorskie z Agnieszką Cubałą i promocja jej książki

Legnicka Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Gumińskiego zaprasza na spotkanie autorskie z Agnieszką Cubałą i promocję jej książki „Miłość bez jutra. Prawdziwe historie zakochanych z obozów, łagrów, więzień i gett”.

© Materiały prasowe / Dział Promocji LBP

25 kwietnia 2024 r., godz. 17.00

Miejsce: LBP, ul. Piastowska 22

wstęp bezpłatny

Podczas spotkania będzie można zakupić książki autorki.

Agnieszka Cubała – związana z Legnicą pasjonatka historii. Autorka m.in. książek „Sten pod pachą, bimber w szklance, dziewczyna i... Warszawa: życie codzienne powstańczej Warszawy”, „Skazani na zagładę? 15 sierpnia 1944. Sen o wolności a dramatyczne realia”, „Igrzyska życia i śmierci. Sportowcy w Powstaniu Warszawskim”, „Miłość ’44”, „Artyści ’44”, „Wolność ’44”. Przez lata związana z Muzeum Powstania Warszawskiego, konsultantka historyczna książek o Powstaniu (m.in. dwóch rozdziałów polskiego wydania książki Normana Davisa „Powstanie ’44”), autorka haseł do Wielkiej Ilustrowanej Encyklopedii Powstania Warszawskiego. Dwukrotna laureatka Nagrody Klio za wybitny wkład w badania historyczne.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.