Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Prawo zamówień publicznych – nowy kierunek studiów podyplomowych

Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych PWSZ im. Witelona w Legnicy we współpracy z Kancelarią Prawną Pieróg & Partnerzy z Warszawy uruchamia w tym roku akademickim nowe studia podyplomowe pn. „Prawo zamówień publicznych”.

© Materiały prasowe / PAP

Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z regulacjami prawnymi dotyczącymi zamówień publicznych, w szczególności przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, aktami wykonawczymi do tej ustawy oraz źródłami prawa unijnego w obszarze zamówień publicznych. Ponadto, słuchacze zostaną wyposażeni w praktyczne umiejętności związane z przygotowaniem dokumentacji i przeprowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz udziałem w postępowaniu i korzystaniem ze środków ochrony prawnej. Studia przygotowują do pełnienia samodzielnych funkcji w procesie udzielania i ubiegania się o zamówienia publiczne.

Dużym atutem studiów jest prowadzenie zajęć przez prawników - ekspertów w dziedzinie zamówień publicznych, związanych z jedną z najznamienitszych kancelarii prawnych w Polsce, której założyciel jest niekwestionowanym autorytetem w obszarze prawa zamówień publicznych oraz autorem Komentarza do ustawy Prawo zamówień publicznych, Wydawnictwo C.H. Beck.

Studia skierowane są osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy i umiejętności w zakresie prawa zamówień publicznych, a w szczególności do osób biorących udział w procesie udzielania zamówień publicznych – pracowników administracji rządowej i samorządowej, organów administracji publicznej oraz innych instytucji obowiązanych do stosowania przepisów ustawy prawo zamówień publicznych, a także przedsiębiorców ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego i ich pracowników odpowiedzialnych za uzyskiwanie zamówień publicznych. Adresatami studiów są także osoby zatrudnione w instytucjach kontrolujących proces udzielania zamówień publicznych oraz wszystkie inne osoby zainteresowane podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych w obszarze zamówień publicznych.

Studia trwają 2 semestry - 162 godziny dydaktyczne. Zajęcia odbywać się będą w formie zdalnej podczas sobotnio-niedzielnych spotkań online (w godz. od 9:00 do 16:00); średnio dwa razy w miesiącu.

Komplet dokumentów należy złożyć w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy, pokój nr 104 w budynku C, ul. Sejmowa 5A, lub przesłać pocztą z dopiskiem „Studia Podyplomowe” w terminie do 16 kwietnia 2021 r.

O zakwalifikowaniu decyduje kolejność składania dokumentów (do wyczerpania limitu miejsc). Warunkiem uruchomienia studiów jest zgłoszenie się minimalnej liczby kandydatów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.