Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Intensywne kursy językowe przygotowujące do matury

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza maturzystów do wzięcia udziału w intensywnym kursie języka angielskiego lub niemieckiego, które będą prowadzone na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

© Materiały prasowe / PAP

W ofercie dostępne są następujące kursy:

  • Język angielski dla maturzystów (poziom podstawowy) + SOS! Wsparcie psychologiczne przed egzaminami
  • Język angielski dla maturzystów (poziom rozszerzony) + SOS! Wsparcie psychologiczne przed egzaminami
  • Język niemiecki dla maturzystów (poziom podstawowy) + SOS! Wsparcie psychologiczne przed egzaminami
  • Język niemiecki dla maturzystów (poziom rozszerzony) + SOS! Wsparcie psychologiczne przed egzaminami

"W ramach 20-godzinnego kursu, realizowanego w kwietniu, powtórzycie materiał do matury, omówicie zadania maturalne i przećwiczycie strategie egzaminacyjne. Ponadto otrzymacie zestaw technik i ćwiczeń, dzięki którym nauczycie się radzić sobie z egzaminami i skuteczniej opanujecie stres i lęk" - informuje Mirosław Szczypiorski, rzecznik prasowy PWSZ im. Witelona w Legnicy.

Kursy poprowadzą doświadczeni metodycy i nauczyciele.

Opłata za udział w kursie, który w całości będzie prowadzony online, wynosi 280 zł, ( 14 zł za godzinę). Aby wziąć udział w kursie prześlij wypełniony formularz na adres e-mail: kursy.szkolenia@pwsz.legnica.edu.pl, w terminie do dnia 31 marca 2021 r.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszenia dostępne są na stronie www.cku.pwsz.legnica.edu.pl w zakładce „Aktualności”.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.