Logo Legnica24h.pl
Reklama

Poszukiwana 28-latka wezwała policję

28-letnia mieszkanka Legnicy wezwała policję, ponieważ nieznany mężczyzna miał dobijać się do drzwi jej mieszkania. Funkcjonariusze na miejscu nie potwierdzili zgłoszenia, ale ustalili, że kobieta jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Legnicy.

Zdjęcie ilustracyjne © Policja

Do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy wpłynęło zgłoszenie o nieznanym mężczyznie dobijającym się do drzwi mieszkania zgłaszającej kobiety.

Na miejsce udał się się patrol z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy, gdzie funkcjonariusze nie potwierdzili zgłoszenia. Zastali tylko zgłaszającą 28-letnią mieszkankę Legnicy. Jak się okazało po sprawdzeniu w systemach policyjnych, kobieta była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Legnicy celem odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności. Kobieta została zatrzymana i już trafiła do Zakładu Karnego, gdzie odbędzie wcześniej zasądzoną karę – informuje st. sierż. Anna Tersa.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.