Logo Legnica24h.pl
Reklama

Spowodował szkodę parkingową. Był pod wpływem narkotyków

Wczoraj kierowca Mercedesa, wykonując manewr parkowania, uderzył w dwa prawidłowo zaparkowane pojazdy. Później okazało się, że był pod wpływem środków odurzających z grupy amfetamina/metamfetamina, kokaina oraz marihuana/haszysz.

Zdjęcie ilustracyjne © KPP Jawor

Wczoraj funkcjonariusze legnickiej drogówki udali się na ulicę Chojnowską, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem marki Mercedes, wykonując manewr parkowania uderzył w dwa prawidłowo zaparkowane pojazdy. Podczas sprawdzania dokumentów okazało się, że nie posiada on przy sobie prawa jazdy. Policjanci zwrócili także uwagę na dziwne zachowanie się mężczyzny - drżenie rąk, unikanie kontaktu wzrokowego oraz nieskładne wypowiedzi.

Policjanci nabrali podejrzeń, że 33-latek może znajdować się pod wpływem środków odurzających. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że mieszkaniec Lubina znajduje się pod wpływem środków odurzających z grupy amfetamina/metamfetamina, kokaina oraz marihuana/haszysz. Dodatkowo wyszło na jaw, że posiada aktywny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyznę przewieziono do szpitala, gdzie została pobrana od niego krew do dalszych badań toksykologicznych – informuje mł. asp. Jagoda Ekiert.

Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Natomiast za niestosowanie się do zakazów sądowych kierowca może trafić do więzienia nawet na 5 lat. 33-latek za swoje czyny odpowie przed sądem.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.