Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Weekend z piłką ręczną

Szczypiorniści Siódemki Huras Legnica walczą o awans do 1/8 finału mistrzostw kraju. Turniej rozegrany zostanie w hali przy ul. Lotniczej w dniach 15-17 lutego.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Anilana Łódź, Gwardia Opole i PM MPEC Tarnów – z tymi drużynami Siódemka Huras Legnica będzie walczyć podczas turnieju 1/8 finału mistrzostw Polski juniorów.

W pierwszej fazie krajowego czempionatu Siódemka Huras wygrywała wszystkie mecze w turnieju (z Kusym Szczecin, Ostrovią Ostrów Wielkopolski i Bachusem Zielona Góra) w Legnicy, także w hali przy ul. Lotniczej.

Anilana Łódź zaliczana jest do faworytów tegorocznej edycji mistrzostw kraju. W 1/16 finału wygrała swoją grupę, pokonując na własnym parkiecie: Wybrzeże Gdańsk, Iskrę Bydgoszcz i Zagłębie Sosnowiec.

Gwardia Opole i PM MPEC Tarnów do 1/8 finału awansowały z drugich miejsc w swoich grupach. Gwardia grała w Kielcach, gdzie uległa gospodarzom – PGE Vive, ale wygrała z Azotami Puławy i Truso Elbląg. Z kolei PM MPEC Tarnów stoczył zaciętą walkę w Mielcu. Przegrał z tamtejszą Stalą oraz Nike Ciechanów i wygrał ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka. Ostatecznie tarnowianie przeszli do kolejnej rundy z trzema punktami.

Awans do 1/4 finału mistrzostw kraju wywalczą dwie najlepsze drużyny legnickiego turnieju.

Program turnieju 1/8 finału MPJ w Legnicy:

Piątek (15 lutego)

  • godz. 15.00: Anilana Łódź – PM MPEC Tarnów
  • godz. 17.00: Siódemka Huras Legnica – Gwardia Opole

Sobota (16 lutego)

  • godz. 16.00: Gwardia Opole – Anilana Łódź
  • godz. 18.00: Siódemka Huras Legnica – PM MPEC Tarnów

Niedziela (17 lutego)

  • godz. 12.00: PM MPEC Tarnów – Gwardia Opole
  • godz. 14.00: Siódemka Huras Legnica – Anilana Łódź

(Źródło: MSPR Siódemka Miedź Legnica)

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.