Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Spotkanie autorskie z Olgą Mildyn

Legnicka Biblioteka Publiczna Dział Informacyjno-Bibliograficzny i Regionalny zaprasza na „Spotkania z Książką Regionalną”. Gościem będzie Olga Mildyn.

© Materiały prasowe / Dział Promocji LBP

7 listopada 2023, godz. 17.00

Miejsce: LBP, ul. Piastowska 22

wstęp wolny

Olga Mildyn (ur. 1988) – reporterka TVN24, związana z „Dużym Formatem”. Za swoje reportaże nominowana do nagrody Grand Press i wyróżniona przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Laureatka stypendium im. Leopolda Ungera. Mieszka we Wrocławiu.

„Podłość” (W.A.B. 2022) to jej debiutancka powieść, została uznana przez czytelników portalu lubimyczytać.pl za jeden z najlepszych debiutów tego roku.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.