Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

(FOTO) Posprzątali przybrzeżne tereny Kaczawy na legnickim Zakaczawiu

Najmłodsi kibice z ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica, w ramach ogólnopolskiej akcji Operacja Czysta Rzeka, posprzątali przybrzeżne tereny rzeki Kaczawy na legnickim Zakaczawiu.

© Materiały prasowe / Kibice Razem MiedĹş Legnica

W czwartek najmłodsi kibice z ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica, w ramach ogólnopolskiej akcji Operacja Czysta Rzeka, posprzątali przybrzeżne tereny rzeki Kaczawy na legnickim Zakaczawiu. W sumie udało im się zebrać 7 dużych worków śmieci i dwie opony.

"Dziękujemy wszystkim obecnym młodym kibicom za udział w tej jakże szlachetnej akcji i z tego miejsca informujemy, że to nie ostatni nasz wypad nad Kaczawę w tym miesiącu. Mamy wytypowane kolejne miejsca, które niebawem odwiedzimy z naszymi młodymi kibicami  i wspólnie postaramy się je posprzątać" powiedział Bartłomiej Żygadło z ośrodka KRML.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.