Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) Wielkanoc z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica

Kolejne śniadanie wielkanocne za nami. Były to już 10 święta Wielkiej Nocy, które to wspólnie z naszymi najmłodszymi kibicami z legnickiego Zakaczawia spędziliśmy przy suto zastawionych stołach - informuje Bartłomiej Żygadło.

© Materiały prasowe / Kibice Razem MiedĹş Legnica

"Oprócz naszych podopiecznych przy stole wspólnie zasiedli z nami trzej piłkarze Miedzianki Witalii Diachenko, Kacper Józefiak oraz Ruben Hoogenhout. Całą imprezę poprowadził nasz stadionowy spiker – Wiktor Czepułkowski. Nie zabrakło również przedstawicieli legnickiego Urzędu Miasta Pana Zbigniewa Rutki – Zastępcy Dyrektora Wydziału Kultury i Sportu oraz dobrego przyjaciela naszego ośrodka radnego naszego miasta Pana Piotra Żabickiego.

Standardowo już, jak co roku, szefem kuchni został nie kto inny jak "Łysy", którego wigilijne oraz wielkanocne zupy stały się już naszą tradycją. Asystowały mu przy tym nasze piękne i niezastąpione wolontariuszki Basia, Aga oraz Marcela. Oczywiście wszystko to nie mogłoby się odbyć bez wsparcia naszych przyjaciół i sponsorów. To dzięki wam "nasze" dzieciaki mogły poczuć klimat prawdziwych świąt wielkanocnych. Dziękujemy. Warto dodać, że oprócz wyżerki każdy z obecnych mógł zagrać z zawodnikami Miedzi w piłkarzyki czy choćby sprawdzić swoje umiejętności w grze Fifa24. Było mnóstwo uśmiechów, pytań, tych lekkich jak i trudniejszych. Był świąteczny klimat. Na koniec każdy z uczestników w ramach prezentu został obdarowany świątecznymi słodkościami oraz wejściówką na sobotni mecz Miedzianki z gdyńską Arką.
Z tego miejsca życzymy wam kochani zdrowych i spokojnych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze. No i widzimy się wszyscy w sobotę na stadionie im. Orła Białego.

P.S. Warto również wspomnieć, że jedzenie ufundowane przez naszych przyjaciół oraz sponsorów i które to zostało niezjedzone po naszej Wielkanocy trafiło na ręce osoby, która w chwili obecnej potrzebuje wsparcia osób z zewnątrz. Także dzięki wam kochani mogliśmy wywołać uśmiechy na buźkach nie tylko naszych młodych kibiców - Allleluja. Hej Miedź".

Bartłomiej Żygadło – KIBICE RAZEM MIEDŹ LEGNICA

Foto B. Hamanowicz, B. Żygadło

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.