Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

PWSZ: odwiedź nas online

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza wszystkich zainteresowanych studiowaniem do wirtualnej wędrówki po stronach internetowych.

© Materiały prasowe / PWSZ Legnica

Na stronie http://www.pwsz.legnica.edu.pl/dod prezentowane są najistotniejsze informacje związane z rekrutacją na studia na rok akademicki 2020/2021. Są to między innymi filmy prezentujące Uczelnię i ofertę kształcenia na poszczególnych wydziałach, zasady rekrutacji na studia I-ego i II-ego stopnia oraz informator dla kandydatów na studia.

Już teraz można zapoznać się z ofertą kształcenia bez potrzeby wychodzenia z domu! Wystarczy kliknąć na odpowiednią ikonkę z tematem.

Na rok akademicki 2020/2021, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy oferuje kandydatom na studia 22 kierunki - dziesięć kierunków studiów licencjackich, pięć kierunków inżynierskich, cztery kierunki studiów magisterskich (dwuletnich po ukończeniu studiów licencjackich lub inżynierskich) oraz trzy kierunki jednolitych studiów magisterskich (pięcioletnich).

"Przez cały czas za pośrednictwem naszych profili w mediach społecznościowych można zadawać pytania i otrzymać na nie odpowiedzi" - informuje Mirosław Szczypiorski, rzecznik prasowy PWSZ im. Witelona w Legnicy. Przedstawiciele uczelni odpowiedzą również na pytania zadawane drogą telefoniczną albo e-mail. "By śledzić najnowsze informacje o ofercie kształcenia czy procesie rekrutacji na studia warto odwiedzać nasze profile w mediach społecznościowych czy zapisać się do uczelnianego newslettera" - dodaje recznik prasowy Uczelni.

Wszystkich zainteresowanych studiowaniem w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zapraszamy do odwiedzania Uczelni w formie online oraz kontaktu pod numerem telefonów 76 723 22 10, 76 723 22 11 lub pisząc na adres email: rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl

Odwiedź PWSZ online

http://www.pwsz.legnica.edu.pl/dod

http://www.wortal.pwsz.legnica.edu.pl

https://www.facebook.com/PWSZim.WitelonawLegnicy

https://www.twitter.com/PWSZimWitelona

https://www.instagram.com/pwsz_witelona_legnica

https://www.youtube.com/user/pwszlegnica

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.