Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Maseczki ochronne dla szpitali w Legnicy i Złotoryi

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, w ramach pomocy dla pracowników służby zdrowia, 30 kwietnia 2020 roku, przekazała kolejną partię materiałów ochronnych.

© Materiały prasowe / PWSZ Legnica / Zbigniew Gol

Tym razem przekazano ponad 3000 trójwarstwowych maseczek ochronnych dla: Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy i Szpitala Powiatowego im. A. Wolańczyka  w Złotoryi.

Maseczki zostały zakupione  ze środków własnych PWSZ im. Witelona w Legnicy i sponsorów: Lions Club Silesia Legnica oraz Apteki „AVENA” Elżbieta Dybek w Legnicy.

Zdając sobie sprawę z aktualnych potrzeb służby zdrowia władze Uczelni zadecydowały o przekazaniu maseczek dla pracowników służby zdrowia w naszym regionie. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich zatrudnionych jest w zespołach ratowniczych i szpitalnych oddziałów ratunkowych oraz na innych szpitalnych oddziałach – komentuje Mirosław Szczypiorski, rzecznik prasowy PWSZ im. Witelona w Legnicy.

Ponadto partię maseczek ochronnych przekazano również pracownikom Domu Dziecka w Golance Dolnej.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.