Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Maseczki ochronne dla SOR w Legnicy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, w ramach pomocy dla legnickiej służby zdrowia, w piątek przekazała kolejną partię materiałów ochronnych.

© Materiały prasowe / PWSZ Legnica / Zbigniew Gol

Tym razem przekazano partię półmasek ochronnych 3M seria 6000 oraz filtry 3M P3 dla pracowników Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy. Maseczki zostały zakupione ze środków własnych PWSZ im. Witelona w Legnicy.

Zdając sobie sprawę z aktualnych potrzeb służby zdrowia władze Uczelni zadecydowały o przekazaniu maseczek dla pracowników SOR, gdzie zagrożenie zarażaniem się koronawirusem jest stosunkowo największe. To także na tym oddziale zatrudnieni są dydaktycy kształcący na kierunkach medycznych łącząc pracę na Uczelni z zatrudnieniem w SOR.

Wielu absolwentów PWSZ wchodzi również w skład zespołów ratowniczych i szpitalnych oddziałów ratunkowych. Tu także odbywają swoje praktyki studenci kierunków medycznych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.