Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Policja: Kierowca pod wpływem narkotyków zatrzymany

Policjanci zatrzymali 27-latka, który pod wpływem narkotyków kierował VW Passatem. Dodatkowo mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające w postaci metamfetaminy i marihuany - podaje czwartkowy komunikat KMP w Legnicy.

© Materiały prasowe / PAP

W środę kilka minut po północy policjanci z legnickiej drogówki podczas pełnienia służby na ulicy Sudeckiej w Legnicy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego VW Passatem – czytamy w komunikacie KMP w Legnicy.

Kierowca podczas interwencji był niespokojny, a funkcjonariusze zwrócili uwagę na powiększone źrenice u mężczyzny.

Mając przypuszczenie, że może znajdować się pod wpływem narkotyków, policjanci przeprowadzili mu badanie narkotesterem, który wykazał obecność w organizmie środków odurzających – dodaje legnicka policja.

Podczas przeszukania 27- latka oraz jego pojazdu funkcjonariusze znaleźli ukryte w różnych miejscach narkotyki. Była to metamfetamina i marihuana.

Mieszkaniec Polkowic został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie – dodaje KMP w Legnicy.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za kierowanie pod wpływem środków odurzających można trafić do więzienia nawet na 2 lata.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.