Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Policja zatrzymała legniczanina, który rzucał młotkiem w Audi

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który rzucając młotkiem w pojazd marki Audi, uszkodził jego karoserię. Jak się okazało mężczyzna był poszukiwany a legniccy kryminalni udowodnili mu jeszcze kradzieże z włamaniem - podaje komunikat policji.

© Policja

W minionym tygodniu Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali mężczyznę, który rzucał młotkiem w pojazd marki Audi, w wyniku czego uszkodził karoserię samochodu – informuje komunikat KMP w Legnicy.

Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary w Zakładzie Karnym.

Po sprawdzeniu mężczyzny w systemach policyjnych okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary roku pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym – czytamy w informacji.

Legniczanin miał na swoim koncie jeszcze inne przestępstwa.

Kryminalni podczas pracy z zatrzymanym 26-latkiem, udowodnili mu włamanie do pojemnika na monety przy odkurzaczu przemysłowym na terenie jednej ze stacji paliw w Legnicy, z którego dokonał zaboru pieniędzy.

Mężczyźnie została udowodniona także kradzież z włamaniem do lodówki z napojami. 26-latek po uprzednim uszkodzeniu kłódki zabezpieczającej metalową osłonę lodówki, wyważył zamek i dokonał zaboru butelek i puszek z napojami – podaje policyjna nota.

Zatrzymany odpowie teraz przed sądem.

Za popełnione przestępstwa, swój pobyt za kratami może wydłużyć o kolejne kilka lat – czytamy w komunikacie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.