Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kryminalni znaleźli narkotyki w jednym z legnickich mieszkań

Marihuanę, metamfetaminę i ecstasy miał w mieszkaniu zatrzymany przez legnickich policjantów 27-letni mężczyzna. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat więzienia - informuje KMP w Legnicy.

Zdjęcie ilustracyjne © KPP Jawor

Mundurowi z legnickiej Komendy Miejskiej Policji udali się do jednego z mieszkań na terenie Legnicy, w którym miały znajdować się narkotyki.

We wtorek kilka minut przed 10.00 kryminalni z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu udali się do jednego z mieszkań na terenie Legnicy. Z uzyskanych przez policjantów informacji legniczanin miał w domu posiadać znaczną ilość środków odurzających. Kiedy funkcjonariusze zapukali do drzwi 27-latka, był on kompletnie zaskoczony ich wizytą. Podczas rozmowy z kryminalnymi, mężczyzna zaprzeczał, aby miał w domu jakiekolwiek narkotyki – podaje komunikat.

Uwagę policjantów zwróciło nerwowe zachowanie mężczyzny, który spoglądał co chwilę na blat stołu w pokoju.

Już po chwili wyszło na jaw, co jest powodem takiego zachowania się mężczyzny. Policjanci ujawnili na stole liść marihuany. Podczas przeszukania wszystkich pomieszczeń mieszkalnych kryminalni znaleźli ponad 50 porcji marihuany, 20 działek metamfetaminy i kilka tabletek ecstasy – dodaje policja.

Za popełnione przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.