Logo Legnica24h.pl
Reklama
DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Koparka Jawor - roboty budowlane

Nabór kapel, solistów i artystycznych dusz do 5. edycji „Out of Control”

Do 10 listopada trwa nabór kapel i solistów do „Out of Control V”. Muzyczna impreza odbędzie się 30 listopada w klubie Spiżarnia. Dochód z imprezy tradycyjnie przeznaczony zostanie na paczki świąteczne dla dzieci z uboższych domów.

© Materiały prasowe / LAiK

30 listopada Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie organizuje 5. edycję muzycznej imprezy andrzejkowej Out Of Control w klubie Spiżarnia. Zgłoszenia chętnych do zagrania kapel i solistów można wysłać do 10 listopada. W tym roku zapraszamy do współpracy także pozytywnie zakręcanych artystów z innych gałęzi kultury, którzy chcieliby się zaprezentować w nietuzinkowej formie – po prostu „art aut of control”. Dochód z imprezy tradycyjnie przeznaczony zostanie na paczki świąteczne dla dzieci z uboższych domów.

Koncert „Out of Control” to świetna okazja do zaprezentowania się dla mniej lub bardziej doświadczonych solistów oraz kapel, które chcą budować wraz z LAiK lokalną scenę muzyczną i przy okazji zrobić coś fajnego – swoimi talentami i pasją do muzyki sprawić uśmiech na twarzach dzieciaków z uboższych legnickich domów.

Impreza uchodzi za lokalną „kuźnię talentów”, miejsce gdzie zobaczyć mogliśmy najwięcej debitów muzycznych w ostaniach latach w Legnicy. Z nowicjuszami scenę dzielą także bardziej doświadczone regionalne składy, które na swoim koncie mają m. in. koncerty – w tym na największych festiwalach w Polsce, wytłoczone płyty czy wydane teledyski.

Grają dźwięki rockowe, punkowe, bardowskie, poetyckie, popowe bluesowe, jazzowe, metalowe czy reggae, więc każdy znajdzie coś dla siebie. „Freestagowa” formuła imprezy LAiK-a w szaloną andrzejkową noc niesie ze sobą zawsze wiele spontanicznych, żywiołach zachowań artystów na scenie oraz w wykonaniu naszej pozytywnie zakręconej widowni – po prostu „out of control”.

Tym razem idee imprezy spróbujemy nieco zmodyfikować, szerzej otworzyć, pchnąć w kierunku „art aut of control” i zaprosić artystów chcących pokazać inne talenty niż muzyka. To będzie kolejny nasz eksperyment w Spiżarni. Być może uda nam się odpalić jakieś akrobatyczne show, powiesić mniej znanych plastyków, zareklamować kreatywnych tatuatorów, znaleźć magika, zaprosić do zapowiedzi stand-upera etc. W skrócie robicie coś ciekawego, myślicie że można to pokazać out of control podczas imprezy? Naśpicie do nas!

W sferze „out of control” z pewnością pozostaje także hojność i chęć niesienia pomocy podopiecznym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, bo to zależy jedynie od waszych dobrych muzycznych serduszek. Bowiem od pięciu lat kasa z imprezy jest poznaczona na akcje „Uśmiech pod Choinkę” TPD, dzięki której dzieci pochodzące z uboższych domów otrzymają mikołajkowe prezenty. Jednak tutaj trzeba dumnie przyznać, Legnica daje prawdziwy popis. Duża frekwencja na koncercie plus świetna postawa publiki pozwala nam co roku pobijać rekord zbiórki. Poprzednia edycja imprezy została nawet wyróżniona przez TPD jako akcja charytatywna roku 2018 w Legnicy.

Zasady rejestracji kapel i solistów. Planujemy zakwalifikowanie ok. 5 – 6 kapel/solistów, co jednak może ulec zmianie. Na zgłoszenia muzyków i innych osób chcących się pokazać na imprezie czekamy do 10 listopada.

Zgłoszenia wysyłamy na adres laikartredakcja@gmail.com w tytule wpisując nazwę formacji + słowo nabór.

W treści załączamy:

  • krótki opis tworzonej muzyki i siebie
  • Wasze logo (jeśli posiadacie), adresy stron i nagrania (nie jest to wymagane)
  • numer telefonu kontaktowego
  • ewentualne pytania i pomysły? (można również kontaktować się pod numer +48 519765133)
  • w przypadku artystów niemuzycznych, zostawiamy wolną rękę

Wyniki naboru zostaną ogłoszone najpóźniej do 12 listopada.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.