Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Nietrzeźwa kierująca zatrzymana przez legnicką drogówkę

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kobietę, która kierowała pojazdem marki Jaguar. Mieszkanka Jawora miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu - poinformowała w środę Komenda Miejska Policji w Legnicy.

© Materiały prasowe / PAP

Policjanci zatrzymali kierującą do kontroli drogowej.

W środę przed godziną 3:00 na terenie Legnicy funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zauważyli kierującą pojazdem marki Jaguar, której zachowanie wzbudzało podejrzenie, że może być nietrzeźwa – podaje legnicka policja w komunikacie.

Zatrzymana to mieszkanka Jawora, która miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości odpowie przed Sądem. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do lat 15.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.