Logo Legnica24h.pl
Reklama
PWSZ im. Witelona w Legnicy
SWWS
Koparka Jawor - roboty budowlane

Nasze szczypiornistki już w ćwierćfinale mistrzostw kraju

Juniorki EuCO-UKS Dziewiątka wygrały turniej kwalifikacyjny i awansowały do 1/8 mistrzostw Polski w piłce ręcznej.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Legniczanki trenowane przez Grzegorza Karnickiego odniosły w hali przy ul. Lotniczej komplet zwycięstw. W piątek pokonały KPR ROKiS Radzymin (31:27), a w niedzielę SPR Olkusz (34:33). Awans zdobyły także dziewczęta z Olkusza. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana legniczanka Dominika Stala, która zdobyła w pierwszym meczu 13, a w drugim 7 bramek.

Dzięki wygraniu grupy przez nasze piłkarki Legnica będzie gospodarzem 1/8 finału w dniach 7–9 lutego.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.