Logo Legnica24h.pl
Reklama
PWSZ im. Witelona w Legnicy
SWWS
Koparka Jawor - roboty budowlane

Dzisiaj nasze piłkarki ręczne rozpoczynają walkę o mistrzostwo Polski

Szczypiornistki EUCO-UKS Dziewiątka Legnica rozpoczynają w piątek walkę o awans do 1/8 mistrzostw Polski juniorek w piłce ręcznej. W legnickiej hali przy ul. Lotniczej rozegrany zostanie trzydniowy turniej kwalifikacyjny z udziałem trzech drużyn.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W turnieju wystąpią KPR ROKiS Radzymin (wicemistrzynie województwa małopolskiego), SPR Olkusz (mistrzynie województwa Mazowieckiego) i EUCO-UKS Dziewiątka (mistrzynie województwa dolnośląskiego).

Terminarz gier legnickiej drużyny

  • Piątek godz. 17. 00 - EuCO-UKS Dziewiątka Legnica - KPR ROKiS Radzymin
  • Sobota godz. 11. 00 - SPR Olkusz - KPR ROKiS Radzymin
  • Niedziela godz. 11.00 - EuCO-UKS Dziewiątka Legnica - SPR Olkusz

Zapraszamy do kibicowania!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.