Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Złote szczypiornistki z wizytą w ratuszu

Prezydent Tadeusz Krzakowski zaprosił dziś (17 czerwca) do Ratusza zwyciężczynie Finał Pucharu Polski Młodziczek w Piłce Ręcznej, zawodniczki EUCO UKS Dziewiątka Legnica. Była radość z historycznego zwycięstwa, podziękowania i gratulacje.

© Materiały prasowe / UM Legnica

To dla mnie ogromna radość. Jestem z was dumny, podobnie, jak z waszych nauczycieli, trenerki, wychowawców i rodziców – mówił prezydent. – Wykonałyście ogromną pracę, a dzięki ambicji, uporowi i talentowi odniosłyście ogromny sukces, bardzo ważny w sportowym życiu naszego miasta. Dziękuję!

Pracowały na to kilka długich lat z chęcią i oddaniem. Borykały się z kontuzjami, zmęczeniem, ale poradziły sobie ze wszystkim. Są wspaniałe – mówiła Celestyna Majchrzyk, trenerka młodych zawodniczek. – To też niezwykła praca ich rodziców, dyscyplina, dobra organizacja czasu nauki i treningów. Nie byłoby osiagnieć, gdyby nasze miasto tak bardzo nie dbało o rozwój sportu dzieci i młodzieży.

Mimo, że zawodniczki po wakacjach przejdą już do szkół średnich, żadna z nich nie myśli o opuszczeniu swego ukochanego klubu Dziewiątka w Szkole Podstawowej nr 9. – To nadal pozostanie ich droga kariery sportowej, a mogą zajść bardzo daleko – uśmiecha się Celestyna Majchrzyk.

Nasze złote szczypiornistki otrzymały od prezydenta okolicznościowe upominki – statuetki.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.