Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ponad 1000 karnetów w tydzień! Od środy przesiadki

Tylko do jutra karnety mogą zakupić osoby posiadające karnet jesienią i chcące przedłużyć abonament na swoje miejsce. Od środy posiadacze karnetów w minionej rundzie będą mieli możliwość przesiadki, a od piątku ruszy otwarta sprzedaż.

© Materiały prasowe / Miedź Legnica / Bartek Hamanowicz

Od początku pierwszoligowego sezonu fani zielono-niebiesko-czerwonych udowadniają jak mocno wierzą w swój klub! Atmosfera na Stadionie im. Orła Białego robi wrażenie na wszystkich odwiedzających legnicki obiekt. Sympatycy Miedzi są ze swoim zespołem na dobre i na złe. W ciągu pierwszego tygodnia sprzedaży nabywców znalazło już 1261 karnetów, a ta liczba z każdą godziną rośnie.

Przypomnijmy, że już tylko do 28 stycznia prawo kupna karnetu będą miały wyłącznie osoby, które posiadały karnet jesienią i chcą przedłużyć swoje dotychczasowe miejsce także na rundę wiosenną. Tradycyjnie specjalnie dla nich przygotowaliśmy preferencyjne ceny - karnety w tym czasie można zakupić już od 84 zł!

W dniach 29-30 stycznia dotychczasowi karnetowicze będą mieli możliwość zmiany miejsca na inne (także w preferencyjnej cenie). Natomiast od 31 stycznia ruszy sprzedaż otwarta karnetów zarówno w Strefie Miedzi, jak i na stronie bilety.miedzlegnica.eu.

Kibice, którzy zakupią karnet na rundę wiosenną Fortuna 1 Ligi, poza dziewięcioma starciami ligowymi, za darmo obejrzą także czekający nas już w marcu ćwierćfinałowy mecz Totolotek Pucharu Polski z Legią Warszawa!

Strefa Miedzi znajduje się na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You i jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

Dlaczego warto kupić karnet na Miedź?

Powodów jest co najmniej kilka! Przede wszystkim kupując karnet wspierasz Miedź, okazujesz przywiązanie do barw i wiarę, a także przyczyniasz się do budowy silnego klubu! Oszczędzasz także pieniądze, bo kupno karnetu jest znacznie tańsze niż kupowanie pojedynczych biletów na poszczególne mecze. Dodatkowo przed każdym meczem nie musisz stać w kolejkach do kasy i tracić czasu – z karnetem idziesz prosto do wejścia i szybko zajmujesz miejsce na trybunach. Ponadto masz gwarancję swojego stałego miejsca, które wybrałeś sobie na całą rundę. Masz pewność, że widok na murawę jest zawsze taki sam. Twoje miejsce będzie na Ciebie czekać także na meczu Totolotek Pucharu Polski z Legią Warszawa! Nowością w tym sezonie jest specjalny rabat dla posiadaczy karnetów – przez cały okres ważności karnetu za każde zakupy w Strefie Miedzi zapłacisz 10 procent taniej!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.