Logo Legnica24h.pl
Reklama
DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Koparka Jawor - roboty budowlane

Miedź wraca do zajęć

W środę piłkarze Miedzi powrócą do zajęć, rozpoczynając przygotowania do rundy wiosennej. Rano drużynę czekają badania lekarskie, a jeszcze przed południem zawodnicy wybiegną na murawę bocznego boiska przy ul. Hetmańskiej.

© Materiały prasowe / B. Hamanowicz

Legniczanie na pierwszym treningu w 2020 roku spotkają się o godz. 11.00. Wcześniej odbędą się badania lekarskie.

Pierwsze dni poświęcamy na badania diagnostyczne oraz motoryczne. Dlatego zawodnicy zaczynają od samego rana. Będziemy sprawdzać realizację wytycznych, które przedstawiliśmy drużynie. O godz. 10.00 zaplanowana jest zbiórka i odprawa, a od godz. 11.00 rozpoczniemy zajęcia na boisku. Pierwsze trzy dni będą wprowadzające do tego, co zaczniemy od poniedziałku. Na piątek zaplanowaliśmy badania motoryczne. W sobotę czeka nas kolejny trening – mówi trener Dominik Nowak.

Jedna zmiana czeka nas natomiast w planie sparingów. Z powodów organizacyjnych z zaplanowanego na 25 stycznia meczu kontrolnego zrezygnował trzecioligowy Mieszko Gniezno. Tego dnia legniczanie zmierzą się z innym rywalem, bądź rozegrają sparing wewnętrzny.

PLAN ZIMOWYCH PRZYGOTOWAŃ MIEDZI:

  • 8 stycznia – rozpoczęcie przygotowań
  • 10 stycznia – badania wydolnościowe
  • 16 stycznia – sparing ze Śląskiem Wrocław
  • 25 stycznia – sparing (rywal do ustalenia)
  • 1 lutego – sparing z Odrą Opole
  • 7 lutego – sparing z Chrobrym Głogów
  • 9 lutego – wylot do Turcji
  • 21 lutego – powrót z Turcji
  • 28 lutego – inauguracja rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.