Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa

(FOTO) Legniczanie już trenują

Piłkarze Miedzi rozpoczęli w środę przygotowania do rundy wiosennej w Fortuna 1 Lidze. Rano zawodnicy przeszli badania lekarskie, a o godz. 11 spotkali się na pierwszym w 2020 roku treningu.

© Mied?? Legnica

W inauguracyjnych zajęciach uczestniczyło 22 piłkarzy. Indywidualnie trenował Jan Ostrowski. Na boisku po raz pierwszy z zespołem spotkał się pozyskany zimą Josip Šoljić. Kilku graczy w Legnicy pojawi się w późniejszym terminie. Nemanja Mijusković i Valerijs Sabala dołączą do zespołu w czwartek, natomiast Artur Pikk i Omar Santana w piątek. 16 stycznia wznowi treningi Marquitos, który kończy rehabilitację po zabiegu. Natomiast Aboubacar Sidiki Condé wciąż leczy kontuzję.

Jeszcze nie jesteśmy w komplecie, ale na dniach wszyscy dołączą i powoli kadra będzie kompletna. Czeka nas duża rywalizacja, z czego bardzo się cieszymy. Myślę, że jakość będzie zdecydowanie wyższa niż jesienią – zauważa trener Dominik Nowak.

Pierwsze dni upłyną legniczanom na badaniach oraz treningach wprowadzających. Pierwszy sparing czeka zielono-niebiesko-czerwonych 16 stycznia. Wówczas zmierzą się ze Śląskiem Wrocław. 9 lutego zespół wyleci na zgrupowanie do Turcji.

Na pewno brakowało treningów i piłki. Teraz musimy ruszyć z kopyta i dawać z siebie wszystko na każdym z treningów. Badania nie są uciążliwe, bardziej jest to dla nas pomocne, żeby pilnować się w czasie wolnym. Jak do wszystkiego podchodzi się ze zdrowym rozsądkiem, to nie ma problemów – mówi napastnik Patryk Makuch.

PLAN ZIMOWYCH PRZYGOTOWAŃ MIEDZI:

  • 8 stycznia – rozpoczęcie przygotowań
  • 10 stycznia – badania wydolnościowe
  • 16 stycznia – sparing ze Śląskiem Wrocław
  • 25 stycznia – sparing (rywal do ustalenia)
  • 1 lutego – sparing z Odrą Opole
  • 7 lutego – sparing z Chrobrym Głogów
  • 9 lutego – wylot do Turcji
  • 21 lutego – powrót z Turcji
  • 28 lutego - inauguracja rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.