Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wypowiedzi trenerów po meczu Miedź - Stomil 1:1 k. 4:3

Prezentujemy wypowiedzi trenerów Piotra Zajączkowskiego i Dominika Nowaka po meczu 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski.

© B. Hamanowicz / miedzlegnica.eu

Piotr Zajączkowski:

Odpadnięcie z pucharu bardzo nas boli, bo uważam, że w przekroju całego spotkania byliśmy zespołem lepszym. Stworzyliśmy sobie zdecydowanie więcej sytuacji strzeleckich. Na pewno za niewykorzystane rzuty karne nikt nie ma pretensji, bo to jest loteria, wielka presja i wielka odpowiedzialność. Ale nawet w samej dogrywce mieliśmy jeszcze dwie "patelnie". Pokazaliśmy, że jesteśmy dobrym zespołem, dobrze grającym w piłkę i stwarzającym sobie sytuacje. Zabrakło nam skuteczności.

Dominik Nowak:

Jesteśmy bardzo zadowoleni, przechodzimy dalej i jesteśmy w ćwierćfinale Pucharu Polski. Taki był cel przed tym spotkaniem. Mecz był trudny, długimi fragmentami gra nam się nie układała. Brakowało przyspieszenia i czytelnych okazji z naszej strony. Trzeba to przyznać. Ale również Stomil nie miał wielu okazji. Był to wyrównany mecz, w którym bramka dla jednego zespołu mogła być trudna do odrobienia. Natomiast cieszę się, że do końca dążyliśmy do zwycięstwa. Kibice nam w tym pomogli. Mimo, że gra się nie układała, to nas wspierali. Na stadionie była fajna atmosfera. Strzeliliśmy bramkę w doliczonym czasie gry. W dogrywce były momenty, w których mogliśmy przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Zespoły w dogrywkach robią błędy w ustawieniu, sił jest mniej i łatwiej wygrywać pojedynki jeden na jeden. Ale trzeba przyznać, że także Stomil miał swoje okazje. Wynik 1:1 w przekroju całego spotkania był zasłużony. Karne są loterią, szczęście było przy nas. Cieszymy się, że wygrywamy. Życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku, bo to nasze ostatnie spotkanie w tym roku.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.