Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Omar Santana wraca do Miedzi!

Po półrocznej przerwie Omar Santana znów przywdzieje barwy legnickiej Miedzi. Hiszpański pomocnik ustalił już z klubem warunki nowego kontraktu.

© Kornelia Grochowska

Santana to piłkarz, którego sympatykom zielono-niebiesko-czerwonych przedstawiać nie trzeba. Do Legnicy trafił z Wigier Suwałki przed startem sezonu 2017/2018, mocno przyczyniając się do historycznego awansu Miedzi do Ekstraklasy. W piłkarskiej elicie również należał do grona liderów środkowej strefy boiska, choć znaczną część rundy jesiennej stracił z powodu kontuzji.

Łącznie Santana wystąpił dotychczas dla Miedzi w 53 meczach ligowych i pucharowych, w których zdobył 3 bramki. Zawsze w wyczuciem regulował tempo akcji naszej drużyny, wygrywał wiele indywidualnych pojedynków, a przy rozgrywaniu piłki doskonale współpracował m.in. z Marquitosem. Jego atutem jest także to, że zna realia Fortuna 1 Ligi i świetnie sobie w nich radzi.

Wracam do Legnicy, bo chcę pomóc Miedzi awansować i znów zagrać z nią w Ekstraklasie – mówi Santana, który w Legnicy pojawi się 8 stycznia i rozpocznie z Miedzią przygotowania do rundy wiosennej.

Nowa umowa Hiszpana ma obowiązywać do końca sezonu, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.