Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Miał ponad promil i jechał rowerem. Trafił za kratki

Policjanci legnickiej drogówki zatrzymali mężczyznę, który na ulicy Bydgoskiej w Legnicy poruszał się rowerem po niewłaściwej stronie jezdni. Jak się okazało, miał w wydychanym powietrzu ponad promil alkoholu.

© pixabay.com

W środę w południe na ulicy Bydgoskiej w Legnicy, funkcjonariusz legnickiej drogówki zwrócił uwagę na rowerzystę poruszającego się po niewłaściwej stronie jezdni. Policjant postanowił zatrzymać mężczyznę do kontroli drogowej. Podczas legitymowania od 36-latka wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u mieszkańca Legnicy ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo okazało się, że zatrzymany powinien siedzieć w więzieniu, bo jest poszukiwany do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Mężczyznę zatrzymano i przewieziono do policyjnego aresztu. Najbliższe 8 miesięcy 36-latek spędzi za kratami.

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.