Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Motorowerem po ekspresówce, bo tak poprowadziła go nawigacja

Legnicka drogówka zatrzymała kierującego motorowerem, który poruszał się drogą ekspresową S-3 w kierunku Lubina. Kierowca tłumaczył się policjantom, że wjechał w tę drogę, bo tak poprowadziła go nawigacja.

© KMP Legnica

Przypominamy jazda motorowerem po drodze ekspresowej lub autostradzie jest zabroniona – informuje KMP w Legnicy.

Na kierowcę został nałożony mandat karny i z uwagi na zły stan techniczny skutera, zatrzymano dowód rejestracyjny.

W poniedziałek policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Legnicy pełniąc służbę na drodze ekspresowej S-3, zwrócili uwagę na kierującego skuterem, który poruszał się w stronę Lubina. Funkcjonariusze z uwagi na zakaz poruszania się motorowerów po drogach ekspresowych oraz autostradzie zatrzymali mężczyznę do kontroli drogowej – podaje komunikat policji.

Kierowca tłumaczył, że wjechał w tę drogę, bo tak poprowadziła go nawigacja.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.