Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kierował mimo orzeczonego zakazu, a w dodatku był pijany

Legniccy patrolowcy zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu i posiadał zakaz prowadzenia pojazdów do 2020 roku - informuje KMP w Legnicy. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów.

© Materiały prasowe / PAP

W niedzielę o godzinie 09.00 policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy na ulicy Złotoryjskiej zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Skoda. W trakcie kontroli dokumentów, policjanci wyczuli silną woń alkoholu. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało u 58-letniego mieszkańca powiatu złotoryjskiego ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ma orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2020 roku.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz naruszenie zakazu sądowego grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności – informuje komunikat policji.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.