Logo Legnica24h.pl
Reklama
DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Koparka Jawor - roboty budowlane

(FILM) Dzieci z koła wokalnego nagrały zdalnie piosenkę z Patrycją Kamola

Gdzie Ten Raj to utwór nagrany w ramach nadobowiązkowego projektu „Zdalne śpiewanie online”, realizowanego obecnie w okresie epidemii koronawirusa - informuje Patrycja Kamola.

Podopieczni z koła wokalnego działającego przy Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy mieli za zadanie nauczyć się napisanej specjalnie dla nich autorskiej piosenki Patrycji Kamola, nagrać ją telefonem i przesłać ją do artystki.

Na naukę oraz nagranie utworu dałam im tylko jeden dzień, aby sprawdzić ich możliwości i chęci. Piosenkę nagrali swoimi telefonami, bez retuszu, czyszczenia wokalu, całkowicie na żywo w swoich domach. Liczyły się ich chęci i ich zapał – mówi Patrycja Kamola.

Nagranie zrealizowane zostało ze specjalnym udziałem zespołu instrumentalnego:

  • Patrycja Kamola - wokal
  • Robert Ściubilecki - gitara
  • Andrzej Lamik - instrumenty klawiszowe
  • Sławomir Kosmala - gitara basowa
  • Marcin Tokarski - perkusja

Uważam, że dzieci naprawdę stanęły na wysokości zadania – zaznacza piosenkarka.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.