Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

(FILM) Nowy teledysk Patrycji Kamola

Piosenka „Mam Plan” pochodząca z najnowszej płyty „Nadejdzie lepszy czas” legniczanki - Patrycji Kamola, to kolejny utwór, do którego wokalistka nagrała teledysk. Większość ujęć filmowych do teledysku zostało nagranych w Legnicy.

Nowy singiel Patrycji to ukłon w stronę bluesa i popu. Kojarzona do tej pory głównie z jazzem artystka, starając się umiejętnie połączyć kilka stylów muzycznych, zapragnęła przenieść swoich słuchaczy w magiczny świat własnej aranżacji i tekstu.

Obok Patrycji Kamola – wokal i chórki, w teledysku udział wzięli:

  • gitara – Robert Ściubilecki
  • gitara basowa – Sławomir Kosmala
  • instrument klawiszowe – Andrzej Lamik
  • perkusja – Marcin Tokarski
Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

BB132
BB1322 marca o 22:16
Z niej taka wokalistka i kompozytorka, jak świnka morska, ani świnka ani morska.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.