Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Patrycja Kamola wydała nową płytę

W 2016 roku jej pierwsza, jazzowa, płyta zdobyła status „złotej płyty”. Teraz chce powtórzyć swój poprzedni sukces fonograficzny promując muzykę „dla każdego”.

© materiał prasowy

- Nowa płyta „Nadejdzie lepszy czas” to kolejne moje w pełni autorskie wydawnictwo muzyczne - mówi Patrycja Kamola, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. - Inspirując się dokonaniami wielkich klasyków gatunku pop skoniłam się do nowych, muzycznych poszukiwań. Na nowej płycie połączyłam jazz z muzyką pop, dodając trochę funky i rocka. Do współpracy ze mną, w tym projekcie płytowym, zaprosiłam doświadczonych muzyków dla których ten gatunek muzyczny jest codziennością ich działalności scenicznej. Na gitarze w moim zespole gra – Robert Ściubilecki, gitara basowa – Sławomir Kosmala, instrument klawiszowe – Maciej Janus i perkusja – Marcin Tokarski. Wraz z moim zespołem pragniemy promować muzykę świeżą, inspirującą, taką która łączy różne brzmienia i style.  Płyta „Nadejdzie lepszy czas” to podróż po wielu gatunkach muzycznych za sprawą moich kompozycji i tekstów. Promuje ją piosenka „Pragnę zmian”, która już znalazła się na radiowych listach przebojów, a na kilku z nich jest w pierwszej piątce „TOP Listy”. Wkrótce w telewizji ujrzymy również mój nowy teledysk do utworu „Jak drogie są marzenia” i wraz z zespołem ruszamy w trasę koncertową promującą płytę - dodaje Patrycja Kamola.

 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Leon
Leon15 czerwca 2019 o 04:21
Płyta cudowna!! Wiele dźwięków, które zostają w tobie na długo... polecam! Świetne aranżacje i nowe pomysły.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.