Logo Legnica24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Akademia Miedzi zaprasza na treningi bramkarskie

Za nami już trzeci trening bramkarski w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica, w którym mogą wziąć udział wszyscy chętni bramkarze. Treningi cieszą się coraz większą popularnością.

© Materiały prasowe / Miedź Legnica / Bartek Hamanowicz

– Trzy tygodnie temu, kiedy odbył się pierwszy trening, przyszedł jeden chłopiec. Na dziś mamy już 9 młodych bramkarzy na zajęciach i myślimy, że na tym się nie skończy – mówi Mateusz Gwizd koordynator trenerów bramkarzy w Akademii Miedzi.​

Warto dodać, że w większości w treningach uczestniczą chłopcy z rocznika 2009-2011, co pokazuje, że w naszym mieście istnieje zapotrzebowanie na tego typu treningi od najmłodszych lat. Akademia Piłkarska Miedzi zachęca, do spróbowania swoich sił na pozycji bramkarza i daje niepowtarzalną szansę na propagowanie tej pozycji. Akademia Miedzi odpowiada za rozwój umiejętności bramkarskich pod okiem wyszkolonych trenerów.

Bardzo ważnym aspektem jest to, aby dzieci rozwijały jak najwięcej nawyków czuciowo-ruchowych, a także zapoznały się ze specyfiką gry na pozycji bramkarza. Po rozmowach z trenerami stwierdziliśmy, że kiedy my rozpoczynaliśmy swoje przygody ze sportem, nie było możliwości uczestnictwa w zorganizowanych zajęciach tego typu, dlatego tym bardziej chcemy dać możliwość i pomóc w wychowaniu  następców najlepszych bramkarzy – Artura Boruca, Wojciecha Szczęsnego, Łukasza Fabiańskiego czy Jerzego Dudka – wyjaśnia Mateusz Gwizd.

Zgłoszenia na treningi bramkarskie w Akademii Miedzi można składać bezpośrednio u naszych trenerów. Zachęcamy wszystkich chętnych do kontaktu i współpracy z naszą Akademią.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ:

  • TEL: 576 810 650
  • TEL: 509 706 129
  • TEL: 533 015 597

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.