Logo Legnica24h.pl
Reklama

Patrycja Kamola Honorowym Ambasadorem Konkursu „Lodołamacze”

Gala Lodołamacze 2019 dla południowo-zachodniej Polski odbędzie się 10 września o godzinie 13:00 w Auli Biblioteki Śląskiej w Katowicach. Konkurs odbywa się pod Patronatem Honorowym Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

© materiał prasowy

Pierwsze próby przebijania się przez lody obojętności Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych rozpoczęła w 2006 roku, organizując konkurs Lodołamacze – mówi Patrycja Kamola – kompozytorka, wokalistka i Ambasador Konkursu Lodołamacze 2019.

Jest to konkurs dla firm zatrudniających osoby niepełnosprawne, które przełamują stereotypy i prowadzą działania edukacyjne oraz aktywności prozdrowotne dotyczące osób niepełnosprawnych. W konkursie biorą również udział dziennikarze oraz osoby prywatne działające na rzecz tej grupy społecznej.

Konkurs odbywa się pod Patronatem Honorowym Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy, co nadaje mu rangę ogólnopolską i bardzo prestiżową.

Cieszę się, że to mi przypadł udział współorganizowania części artystycznej na Gali Lodołamacze 2019 dla południowo-zachodniej Polski. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają tam prestiżowe wyróżnienia, a ja zaprezentuję utwory z moich dwóch ostatnich płyt w aranżacjach jazzowych – dodaje Patrycja Kamola.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.