Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

DUW: nowe przypadki koronawirusa w powiecie legnickim

Mamy 19 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku - poinformował w piątek rano Dolnośląski Urząd Wojewódzki. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą m.in. z powiatu legnickiego.

© Materiały prasowe / PAP

Nowe przypadki zakażeń koronawirusem na Dolnym Śląsku dotyczą osób z Wrocławia i Jeleniej Góry oraz powiatów: legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, milickiego, średzkiego, wołowskiego i wrocławskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim wynosi 357, w tym cztery osoby zmarłe – podaje DUW w komunikacie.

Nie podano jeszcze informacji o ilości nowych zakażeń z podziałem na poszczególne miasta i powiaty.

Według informacji DUW na 2 kwietnia 19:45, w powiecie legnickim były dwa potwierdzone przypadki zakażeń koronawirusem.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.