Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zatrzymany kierowca z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów

Policjanci legnickiej drogówki, pełniący służbę w miejscowości Ruja zatrzymali do kontroli drogowej kierującego citroenem. Okazało się, że 29-letni kierowca ma dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Zdjęcie ilustracyjne © Policja

Mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego oraz oc. Po sprawdzeniu pojazdu i kierującego w policyjnych systemach okazało się, że posiada on dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Legnicy. Ponadto pojazd, którym się poruszał nie posiada obowiązkowego ubezpieczenia oc.

- 29-latkowi za jazdę na dożywotnim zakazie prowadzenia pojazdów grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast za brak zawarcia umowy oc grozi wysoka kara pieniężna - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.