Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Uszkodził dwa samochody, wiatę przystankową i drzwi lokalu usługowego

Legniccy policjanci zatrzymali mieszkańca Legnicy podejrzanego o uszkodzenie dwóch pojazdów oraz wiaty przystankowej. Ponadto uszkodzili szybę w wiacie przystankowej. Mężczyzna był poszukiwany, teraz już zza krat odpowie za swoje czyny.

© KMP Legnica

Zatrzymany 24-latek pod koniec stycznia br. wraz z dwoma innymi osobami dokonał uszkodzenia pojazdu marki honda, następnie cała trójka dokonała zniszczenia wiaty przystankowej na terenie miasta.

Natomiast pod koniec grudnia 2017 r. wandal uszkodził pojazd marki opel, a później zniszczył także drzwi lokalu usługowego na terenie Legnicy. Sprawca swoim przestępczym działaniem spowodował straty o łącznej wysokości blisko 5000 złotych.

- Zatrzymany 24-latek był wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu, a także przeciwko życiu i zdrowiu. Na bazie zgromadzonych materiałów funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie 3 zarzuty uszkodzenia mienia - informuje mł. asp. Iwona Król-Szymajda z legnickiej policji.

Mężczyzna był poszukiwany przez sąd celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. O dalszym losie 24-letniego mieszkańca Legnicy zadecyduje sąd, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.