Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wyrzucał nielegalnie śmieci. Nagrała go „fotopułapka”

Plaga dzikich wysypisk na terenie miasta nie będzie już bezkarna. W różnych jego częściach zamontowane zostały i odpowiednio ukryte kamery, zwane fotopułapkami.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Jedna z takich kamer, dających bardzo wyraźny obraz, zrejestrowała fakt przyjazdu samochodem i pozbycia się przez mężczyznę odpadu.

Straż miejska nie miała żadnych problemów zarówno z identyfikacją samochodu, jak i mężczyzny, który złamał prawo. Odnaleziono go i ukarano mandatem. Przypominamy, że pozbywanie się odpadów w sposób niezgodny z prawem, zagrożone jest karą grzywny do 5000 zł.

Fotopułapki są przenośne i mają wspomagać wykrywanie „autorów” dzikich wysypisk i nielegalnego wyrzucania śmieci, które zanieczyszczają miasto. Zostały kupione przez wydział środowiska i gospodarowania odpadami Urzędu Miasta, a korzysta z nich straż miejska.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

gandalf
gandalf8 czerwca 2019 o 22:55
Dlaczego "buzia" tego sympatycznego młodego człowieka jest zasłonięta ? Jak to ma działać odstraszająco ? Myślałem że dobra zmiana nie będzie kryć przestępców przed opinią publiczną ? No cóż ….czyli po staremu
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.