Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Maciej Śliwa piłkarzem Miedzi Legnica

Pochodzi ze Starachowic i nieco ponad trzy tygodnie temu wkroczył w pełnoletniość. Zagrał pięć razy w LOTTO Ekstraklasie w barwach Wisły Kraków i zdobył dla niej jedną bramkę. Od teraz będzie strzelał dla Miedzi Legnica.

© Materiały prasowe / Miedź Legnica

Maciej Śliwa jest ofensywnym pomocnikiem. Zaczynał w Sokole Starachowice, a potem przeniósł się do Juventy Starachowice. Dwa lata temu trafił do Wisły Kraków, w której szybko dostał szansę debiutu w poważnym futbolu. W zakończonym niedawno sezonie LOTTO Ekstraklasy wystąpił w pięciu meczach. W pierwszych czterech (z Lechem Poznań, Górnikiem Zabrze, Śląskiem Wrocław i Koroną Kielce) wchodził na boisko z ławki rezerwowych. Za piątym razem rozpoczął w wyjściowym składzie Białej Gwiazdy, która mierzyła się na wyjeździe z Arką Gdynia. Dla Macieja Śliwy było to słodko-gorzkie spotkanie. Wisła przegrała 1:3, ale on zdobył jedyną bramkę dla swojego zespołu.

Nowy zawodnik Miedzi związał się z klubem czteroletnim kontraktem. To trzeci transfer legniczan w ostatnim czasie. Wcześniej do klubu trafili Maciej Koziara i Jan Ostrowski.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.