Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Radosław Bella: Byliśmy pod ścianą

Miedź II Legnica wygraną z Piastem Żmigród zapewniła sobie utrzymanie na kolejny sezon i już może pomału szykować się na starcia z Ruchem Chorzów, ROW-em Rybnik, Rozwojem Katowice i być może Polonią Bytom.

© Paweł Sasiela

- Nie zabrakło nam determinacji, co mnie bardzo cieszy. Zawodnicy w odpowiednim, trudnym momencie sezonu zachowali spokój i uwierzyli w to co robimy. Dzisiaj możemy się cieszyć z dobrej gry i wysokiego wyniku. Jest pewnego rodzaju ryzyko, gdy wprowadza się młodych zawodników, że pewne sprawy mogą pójść źle, aczkolwiek to nie jest ich wina, bo odpowiedzialność za wynik biorę ja. Dziękuję zawodnikom i sztabowi szkoleniowemu, że zachowaliśmy spokój, trzeźwość umysłu i wiarę w to co robimy - oceniał trener Radosław Bella.

Po ostatnich porażkach Miedź II wciąż nie była pewna zachowania ligowego bytu. Wszystko przez drugoligowców z naszego regionu. Z wyższego poziomu do śląskiej grupy spadły aż trzy zespoły, co powiększyło liczbę spadkowiczów z trzeciej ligi do sześciu.

- Byliśmy już lekko pod ścianą, tym bardziej, że ostatnie porażki pozostawiały dużo do życzenia w naszej grze. Nie ukrywałem, że jeżeli zagramy dobre spotkanie, to poprzemy to również bramkami, co zdarzyło się dzisiaj. Cieszę się, bo na pewno lekki kamień z serca spadł, ale cały czas zachowywaliśmy spokój. Generalnie, jak to mówią, dziesiąte miejsce wcale nie wygląda źle, ale nie w naszej lidze. Na pewno dobrze, że patrzyliśmy się głównie na siebie. Wygrywaliśmy, później złapaliśmy dołek, ale na szczęście mamy to już za sobą - dodaje szkoleniowiec zielono-niebiesko-czerwonych.

W przyszłym sezonie trzecia liga będzie niezwykle atrakcyjna. Zagrają w niej spadkowicze z drugiej ligi - Ruch Chorzów, ROW Rybnik, Rozwój Katowice, a być może również Polonia Bytom, która zagra w barażu o awans.

- Myślę, że być może trochę pokarało nas zbytnie myślenie do przodu. Pokarała nas piłkarska karma i koncentrujemy się wyłącznie na ostatnim meczu. Zamkniemy sezon i wtedy będziemy myśleć o kolejnym - kończy Radosław Bella.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.