Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Edi Andradina: Mamy bardzo ważny mecz w środę

Dla Piasta Żmigród spotkanie w Legnicy było okazją na sprawdzenie w boju piłkarzy, którzy dotychczas grywali mniej. Zespół ze Żmigrodu już wcześniej zapewnił sobie utrzymanie, a w środę czeka Piasta wojewódzki finał Pucharu Polski.

© Paweł Sasiela

- Była to okazja na sprawdzenie kilku młodych chłopaków z naszej akademii. Patrząc na bramki, straciliśmy ich cztery, ale tak naprawdę spotkanie było wyrównane. W środę mamy bardzo ważny mecz, więc dzisiaj daliśmy odpocząć pięciu podstawowym piłkarzom. Teraz skupiamy się już na tym co będzie w środę - ocenił trener Edi Andradina.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.