Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jan Ostrowski zasila Miedź

20-letni reprezentant Luksemburga Jan Ostrowski związał się trzyletnią umową z Miedzią Legnica.

© miedzlegnica.eu

Mierzący 190 cm piłkarz posiada polski oraz luksemburski paszport. Szkolił się w młodzieżowych drużynach niemieckich klubów 1.FSV Mainz oraz Eintrachtu Frankfurt, a ostatnio występował zespole U-21 Grasshopper Club Zurich (zagrał w 18 meczach). Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie dwa występy w seniorskiej reprezentacji Luksemburga.

Ostrowski w przeszłości był powoływany do reprezentacji Polski U-16 i U-17. 20-latek występuje na pozycjach defensywnego pomocnika oraz środkowego obrońcy. Nowy nabytek Miedzi w piątek przeszedł testy medyczne, a w sobotę podpisał z Miedzią trzyletni kontrakt.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Michał
Michał1 czerwca 2019 o 12:18
Pytanie czy jeśli jest to reprezentant obcego kraju to może być brany pod uwagę jako młodzieżowiec ze względu na polski paszport?
Lubię to! 0
Xyz
XyzMichał1 czerwca 2019 o 13:41
Tak
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.